Copyright 2020 - Informacja

Spotkania online - instrukcje

Szczęść Boże.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie dostajemy sporo zapytań o programy i narzędzia które mogą pomóc nam w komunikacji. Wiele kręgów (jak nie wszystkie) spotyka się online. Nie zawsze zorganizowanie spotkania jest proste. Każdy z nas używa różnych narzędzi. Nie zawsze wszystko działa jak byśmy tego sobie życzyli. Czasami występują problemy z Internetem, czasami z oprogramowaniem. Czasami łączymy się przez komputer, czasami przez telefon. Tutaj nie ma jakiegoś złotego środka, każdy sposób jest dobry gdy jest skuteczny. 

Wychodzimy do Was z dwiema instrukcjami które powinny pomóc.

Pierwszym narzędziem/oprogramowaniem jest znany i lubiany Skype, drugim ZOOM.

Oczywiście jest sporo innych rozwiązań ułatwiających komunikację. My podajemy instrukcję tylko do tych które mogą przysparzać najwięcej problemów. Jeżeli po przeczytaniu nadal jest coś niejasne prosimy o informację i oczywiście sugestie. Jeżeli chcielibyście używać innego programu ale z jakichś powodów nie możecie sobie z min poradzić lub macie jakiekolwiek problemy piszcie do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W miarę naszych możliwości pomożemy. Jeżeli będzie potrzeba dodania innych instrukcji będą pojawiały się w tym artykule.

Pozdrawiamy serdecznie 

DKS Diecezja Kaliska.

Ps. Żeby przejść do instrukcji kliknij na logo wybranego narzędzia.

SKYPE LOGO   ZOOM LOGO

 

f t g m